Hotel Wrocław - The Granary butikowy hotel

Witamy

Witamy w Hotelu The Granary, wyjątkowym miejscu w centrum Wrocławia, w którym usługi, udogodnienia i atmosfera są dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Profesjonalny zespół, najwyższy poziom komfortu oraz spersonalizowany serwis sprawią, że państwa pobyt będzie niezapomniany.

Witamy w The Granary - La Suite Hotel Wroclaw City Center

Nasz wyjątkowy hotel butikowy oferuje profesjonalną obsługę, najwyższy poziom komfortu i spersonalizowany serwis. Odkryj "dom z dala od domu" i "biuro z dala od biura".

Nasz butikowy hotel w centrum Wrocławia oferuje 47 luksusowych apartamentów. Ten szesnastowieczny zabytek, usytuowany w historycznym centrum Wrocławia, został starannie odrestaurowany, dzięki czemu zyskał charakter wyjątkowego hotelu butikowego. The Granary łączy w sobie magię zabytkowego miejsca i jego historii z niezwykłą precyzją nowoczesnego projektowania. Autorem koncepcji architektonicznej jest słynna paryska pracownia Gottesman Szmelcman Architecture.

The Granary - pięciogwiazdkowy hotel butikowy o niepowtarzalnym charakterze dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. Pozwól nam gościć Cię w tym drobiazgowo odrestaurowanym średniowiecznym spichlerzu położonym na Starym Mieście we Wrocławiu.

 

Po raz kolejny zostaliśmy nominowaniu do Hotelu Roku 2014 przez HRS.

Zapraszamy do oddawania głosów na: http://www.hotelroku.com/111/cat,4/nominacje/hotele_luksusowe.html

The Granary - La Suite Hotel został nominowany przez HRS.com, Forbes, Neewsweek oraz Telewizję Polsat do plebiscytu Hotel Roku 2013. Jesteśmy także nominowani w kategorii: luxusowy.  

The Granary - La Suite Hotel został wybrany przez naszych gości jako NAJLEPSZY HOTEL I NAJLEPSZY HOTEL BIZNESOWY WE WROCŁAWIU wg TRIPADVISOR.COM. Dziękujemy Państwu za wszystkie opinie.

THE GRANARY ZOSTAŁ ZWYCIĘZCĄ TRAVELLERS' CHOICE 2012 oraz 2013 WG TRIPADVISOR. DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA OPINIE.

The Granary - La Suite Hotel został wyróżniony przez portal TRIVAGO jako NAJLEPSZY HOTEL WE WROCŁAWIU.

Zwycięzca Nagrody TOPHOTEL 2013 od portalu Etravel

Cieszymy sie z 1 rangi w kategorii Świetne hotele Wroclaw! Polećcie nas Panstwo innym!

Luksusowy

Granary boutique hotel in wroclaw

The Granary - La Suite Hotel we Wrocławiu oferuje wyjątkowo luksusowy pobyt. Nasze apartamenty szczycą się meblami na zamówienie, ekskluzywnymi łazienkami i w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi.

Nowoczesny

Granary boutique hotel in wroclaw

The Granary perfekcyjnie łączy bogatą historię z wyrafinowaniem nowoczesnego projektowania. Hotel The Granary oferuje swoim gościom spersonalizowany serwis na najwyższym poziomie.

Wygodny

Granary boutique hotel in wroclaw

Hotel The Granary znajdujący się w historycznym sercu Wrocławia, jest idealnie położony zarówno dla ludzi biznesu, jak i wymagających turystów. Na życzenie zapewniamy transport busem lub usługę prywatnego szofera.

PAKIET „PÓŹNY WYJAZD”

Więcej

Granary boutique hotel in wroclaw

Mennicza Fusion

Tasting menu umożliwia skosztowanie niewielkiej ilości wybranych dań oferowanych w karcie restauracji.

Granary boutique hotel in wroclaw

Wellness

Zrelaksuj się po długim i męczącym dniu.

Granary boutique hotel in wroclaw

Sale spotkań

Zapraszamy do korzystania z sal konferencyjnych

Sprawdź dostępność

Best Rate
Guaranteed

Czas miejscowy --:--:--
Weather View current forecast